+48 883 047 047
kontakt@educamp.pl

Szkolenia SEO

Szkolenia SEO. Kursy z pozycjonowania stron internetowych

Chcesz niewielkim kosztem zwiększyć widoczność swojej strony? Zależy Ci na większym ruchu w wirtynie? A może uważasz, że pozycjonowanie będzie cennym elementem Twojego CV lub strategii marketingowej Twojej firmy? Mamy coś specjalnie dla Ciebie – oto szkolenie SEO, które pozwoli Ci wyróznić się w wyszukiwarkach!

Dlaczego warto wykorzystywać pozycjonowanie stron?

SEO to idealna metoda na zwiększenie ilości wejść na stronę, a co za tym idzie, zwielokrotnienie zysków. Regularne pozycjonowanie strony i jej aktualizacja zgodna z najnowszymy wytycznymi od Google to tani i pewny sposób na poprawę widoczności, przyciągnięcie nowych klientów i ich zamianę w stałych bywalców. To także procedura przydatna w zwiększaniu rozpoznawalności marki – w końcu każdy z nas szybciej rozpoznaje brandy z pierwszych stron Google!

Dodatkowo SEO long tail (tzw. SEO długiego ogona) pozwalają kierować swoją ofertę do klientów, którzy szukają wybranego produktu po jego dokładnych parametrach. Optymalizacja podstron produktowych na odpowiednio dobrane słowa kluczowe takie jak marka, numer seryjny, typ czy kolor, pozwala bowiem na skierowanie oferty do osób nastawionych na kupno. Przekłada się to na zwiększoną liczbę konwersji. To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki – pod warunkiem, że skorzystasz z wiedzy, którą da Ci nasze szkolenie SEO.

O szkoleniu SEO

Poznałeś już zalety pozycjonowania – teraz poznaj bliżej nasze szkolenie SEO, które pomoże Ci przenieść wszystkie te korzyści do Twojej firmy lub pracy.

W trakcie naszego kursu – profesjonalne szkolenia SEO dowiesz się, jak:

 • Wykonać audyt strony i na jego podstawie przygotować strategię SEO na pierwsze miesiące działań
 • Dobierać słowa kluczowe do podstron produktowych, kategorii, strony głównej czy pojedynczych artykułów.
 • Pozyskiwać i weryfikować jakość linków zewnętrznych prowadzonych do pozycjonowanej strony.
 • Wykorzystywać treści w pozycjonowaniu.
 • Optymalizować zawartość podstron. 
 • Zarządzać linkowaniem wewnętrznym strony z uwzględnieniem struktury linkowania.
 • Dobierać narzędzia zewnętrzne i badać problemy, jakie one wykrywają.
 • Analizować dane zbierane przez zewnętrzne platformy i wykorzystywać je w optymalizacji strategii.
 • Walczyć z popularnymi błędami i im zapobiegać.

Taki zestaw wiadomości zawarty w naszym szkoleniu SEO pozwoli Ci szybko, sprawnie i bez zbędnych problemów poprawić widoczność swojej strony lub podnieść swoje kwalifikacje – wybór należy do Ciebie!

Szkolenie SEO – co zyska dzięki niemu Twoja firma lub pracodawca?

Szkolenie SEO otworzy przed Tobą szereg nowych możliwości, jakie skrywa w sobie reklama w wyszukiwarkach. Po pierwsze, pozycjonowanie stron internetowych jest doskonałą metodą na przyciągnięcie klientów realnie zainteresowanych danym produktem lub usługą. Użytkownicy korzystający z wyszukiwarki wpisują w nie konkretne frazy, które odpowiadają poszukiwanym przez nich produktom. Szkolenie SEO pomoże Ci dotrzeć właśnie do tego grona osób.

Dodatkowo szkolenie SEO jest doskonałym narzędziem do trwałej poprawy wizerunku Twojej firmy w internecie. Dzięki niemu dowiesz się, jak regularnie rozwijać treści na swojej stronie internetowej i ulepszać UX witryny, co z pewnością przełoży się na większe zadowolenie klientów. Będziesz miał także większą szansę na zainteresowanie ich swoimi produktami, gdyż w trakcie szkolenia SEO zdradzimy Ci tajemnice copywritingu, który przyciąga nie tylko roboty Google, ale przede wszystkim ludzi.

Kto powinien wybrać szkolenia SEO?

Nasze szkolenie SEO to doskonała propozycja zarówno dla pasjonatów marketingu internetowego, jak i tych, którzy dopiero chcą, by stał się elementem ich pracy. Zatem jeśli chcesz:

 • Podnieść swoje kwalifikacje i znaleźć nową pracę
 • Sprawić, by Twój sklep internetowy zyska nowych klientów
 • Urozmaicić strategię marketingową swojej firmy i uczynić ją bardziej kompleksową
 • Niewielkim kosztem osiągnąć spektakularne wyniki
 • Usystematyzować i poszerzyć swoją wiedzę o najnowsze wiadomości z branży

…nasz kurs SEO jest właśnie dla Ciebie.

Gwarantujemy solidną dawkę wiedzy przedstawioną w przystępny sposób. Bez szarych slajdów i długich wykładów – podzielimy się z Tobą tajnikami pozycjonowania opartymi na praktycznych przykładach i wieloletnim doświadczeniu.

Poznasz obszary prowadzenia działań onsite oraz offsite.

Wybierz nasze szkolenia SEO – pozycjonowanie stron bez tajemnic! EduCamp.pl

Polecam wideo w zakresie SEO

Szkolenia SEO dla zaawansowanych

Szkolenia SEO dla początkujących to zbiór absolutnych podstaw tego fachu. Co jednak w momencie, gdy najbardziej znane kwestie masz już za sobą i chcesz dalej rozwijać się w kierunku pozycjonowania stron internetowych? Nasze szkolenia SEO dla zaawansowanych i średniozaawansowanych są odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Szkolenia SEO zaawansowane: SEO techniczne i nie tylko

Nasze szkolenia SEO dla osób zaawansowanych oferują ogromną różnorodność tematów związanych z pozycjonowaniem stron internetowych. Możemy wprowadzić Cię dzięki nim w tajniki SEO technicznego, pokazać, jak poprawić Twoje audyty i sprawić, by Twoja strona spełniała wszystkie najnowsze wymagania, takie jak WCAG czy Core Web Vitals. Szkolenia SEO mogą także, w zależności od Twoich potrzeb, obejmować kwestie treści, linkowania czy korzystania z zaawansowanych narzędzi. Wybór należy do Ciebie!

Skip to content