+48 883 047 047
kontakt@educamp.pl

Kursy i szkolenia LinkedIn Ads.

Kursy i szkolenia LinkedIn Ads. Od profesjonalistów dla profesjonalistów

Zapraszam na szkolenia Linkedin Ads. LinkedIn to portal, który zrzesza ekspertów z najróżniejszych branż. Kluczem do sukcesu na tej stronie jest wyróżnienie się z tłumu firm i osób oferujących podobne usługi, produkty czy posady. Ten klucz ukryty jest w LinkedIn Ads, które umożliwiają prowadzenie kampanii właśnie w tym serwisie. Teraz masz szansę bliżej poznać to narzędzie – sprawdź nasze kursy i szkolenia LinkedIn Ads!

LinkedIn Ads – co to takiego?

Zanim zaczniemy kurs poznajmy trochę teorii. Reklamy LinkedIn Ads to narzędzie dedykowane dla osób i firm chcących docierać ze swoim komunikatami do użytkowników portalu LinkedIn, czyli do grupy niemal 700 milionów profesjonalistów z całego świata. Portal ten proponuje reklamodawcom płatną promocje w formie sponsorowanych treści, reklam w prywatnych wiadomościach, reklam dynamicznych i reklam tekstowych. Razem dają one ogromne możliwości każdemu, kto chce być kojarzony z profesjonalizmem i nowoczesnością.

Z pomocą managera reklam dla LinkedIn Ads każdy użytkownik, czy to prywatny, czy korporacyjny, ma możliwość szybkiego wygenerowania reklam w pięciu prostych krokach. Są to:

 1. Wybór celu kampanii.
 2. Wybór kryteriów kierowania komunikatów reklamowych do odbiorców.
 3. Wybór formatu reklamy z pięciu dostępnych możliwości.
 4. Wyznaczenie budżetu i terminów kampanii.
 5. Monitoring efektów kampanii i jej optymalizacja.

Pozornie proces obsługi LinkedIn Ads może wydawać się prosty. W praktyce ta platforma oferuje jednak ogromne możliwości i liczne opcje, które mogą przytłoczyć jej początkujących użytkowników. Rozwiązać je może nasze szkolenie LinkedIn Ads, które pozwoli Ci w przyjaznych warunkach zapoznać się z tym niezwykle cennym narzędziem. A to wszystko bez narażania się na porażkę przy pierwszym podejściu do kampanii!

Jedno szkolenie LinkedIn Ads – wiele wymiernych korzyści

Wiele osób, które nie mają na co dzień do czynienia z marketingiem internetowym może sądzić, że LinkedIn Ads to niszowa propozycja. Jest wręcz przeciwnie – to sposób na dotarcie do setek klientów biznesowych, partnerów czy przyszłych pracowników. LinkedIn Ads to bowiem szereg wymiernych korzyści wizerunkowych, które z czasem zamieniane są w czyste zyski dla przedsiębiorstwa.

Po pierwsze i najważniejsze, LinkedIn Ads pomogą Ci pokazać Twoją firmę z najlepszej możliwej strony. To dzięki nim możesz pokazać swoją działalność, projekty i zespoły tym, którzy naprawdę są nimi zainteresowani. Korzystanie z LinkedIn Ads przydaje się szczególnie w procesach z zakresu Employer Brandingu, w którym stanowią one kluczowy czynnik wpływający na opinię profesjonalistów z danej branży. Co więcej, LinkedIn Ads jest również doskonałym narzędziem do poszukiwania klientów biznesowych, których interesuje nie tylko zysk, ale także innowacje, wartości czy indywidualne podejście – takie, które możesz im zaprezentować właśnie za pośrednictwem tej platformy. To zatem doskonały wybór dla osób, które wiedzą, że we współczesnym biznesie liczą się przede wszystkim relacje.

Dlaczego właśnie szkolenie i kurs LinkedIn Ads?

LinkedIn to portal, który pomaga firmom i pracownikom pokazać się z jak najlepszej strony. Konkurencja jest więc ogromna – porównywalna do tej, którą i eksperci, i ich pracodawcy spotykają na co dzień. W tym szaleństwie jest jednak metoda, która pozwala się przebić: jest nią szkolenie LinkedIn Ads.

LinkedIn Ads to narzędzie, które posiada nieskończony potencjał biznesowy. Reklamy w tym serwisie bazują na starannie dobieranych grupach docelowych, do których kierowany jest dany komunikat. Obejmują one selekcję po stanowiskach, umiejętnościach czy lokalizacji. Dzięki temu możemy dzielić się artykułami, ofertami pracy czy informacjami o produktach z osobami, które naprawdę są nimi zainteresowane.

LinkedIn Ads ma przy tym niemal nieograniczone zastosowania w kampaniach rekrutacyjnych, wizerunkowych czy sprzedażowych – szczególnie tych opartych na usługach B2B. Doskonale sprawdzi się ono jako reklama produktów, dobrze opłacanych posad czy programów poleceń, które coraz częściej cieszą się ogromną popularnością szczególnie w branży IT. Teraz możesz sprawić, że to narzędzie zacznie przynosić zyski także dla Twojej firmy lub kariery; pomoże Ci w tym nasze szkolenie LinkedIn Ads.

Kursy i szkolenie LinkedIn Ads

Nasze szkolenie LinkedIn Ads to gwarancja solidnej dawki wiedzy dostarczonej w przystępny sposób. Zawiera ono zarówno podstawową wiedzę usystematyzowaną specjalnie dla początkujących użytkowników, jak i praktyczne porady dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie marketingu internetowego. Innymi słowy, mamy dla Ciebie wszystkie informacje, które przydadzą Ci się przy tworzeniu pierwszej kampanii dla firmy i dalszym napędzaniu swojej kariery i biznesu. 

W czasie szkolenia dowiesz się jak:

 • Założyć i skonfigurować konto reklamowe bez błędów i problemów.
 • Tworzyć kampanie wizerunkowe, rekrutacyjne i sprzedażowe, w tym także dla produktów i usług B2B, dostosowane do wymagań firmy i określonych przez nią celów.
 • Dopasowywać formaty kampanii do promowanych materiałów i własnych potrzeb.
 • Dobierać grupy docelowe zależnie od celu akcji i selekcjonować je na podstawie dostępnych czynników.
 • Analizować dane zbierane przez LinkedIn Ads i na ich podstawie optymalizować działania reklamowe.
 • Kontrolować i poprawiać koszty poszczególnych operacji.

Taki zestaw informacji zapewni Ci świetny start w świat marketingu internetowego w największym na świecie portalu dla profesjonalistów. Oferowana przez nas wiedza to klucz to tworzenia dobrze zoptymalizowanych kampanii na potrzeby biznesu. Teraz możesz się wśród nich odnaleźć jeszcze lepiej i pokazać się w sieci z najlepszej strony – nasze kursy z LinkedIn Ads z pewnością Ci w tym pomogą!

Kto powinien skorzystać z naszego szkolenia LinkedIn Ads?

Chcesz zadbać o wizerunek swój i swojej firmy? Marzysz o efektywnej promocji produktów i usług od biznesu i dla biznesu? A może szukasz nowych, wykwalifikowanych pracowników? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, nasz kurs LinkedIn Ads jest właśnie dla Ciebie!

Szkolenie LinkedIn Ads kierujemy do każdej osoby i firmy, która chce się wyróżnić wśród profesjonalistów. Dla początkujących przygotowaliśmy prawdziwą esencję reklamy na LinkedIn, która pozwoli im zręcznie poprowadzić proste kampanie. Z kolei średniozaawansowani miłośnicy tej platformy znajdą u nas najnowsze informacje z branży, opisy zaawansowanych funkcji i praktyczne przykłady działań poparte wieloletnim doświadczeniem.

Dlaczego warto wybrać kurs i szkolenie z reklam na LinkedIn?

Mimo że LinkedIn na pierwszy rzut oka nie kojarzy się z reklamami, jest to portal o ogromnym potencjale. Liczy on obecnie ponad 650 milionów użytkowników, którzy mają jeden cel: zdobycie informacji i produktów od liderów w branży. Szkolenie LinkedIn pomoże Tobie i Twojej firmie zająć właśnie to miejsce.

Kurs LinkedIn Ads pokaże Ci najprostsze ścieżki prowadzące do klientów, na których najbardziej Ci zależy. Dzięki temu będziesz mógł efektywnie docierać do zainteresowanych osób i zamieniać wyświetlenia w konwersje, a konwersje w efekty – niezależnie od tego, jakie mają one być. LinkedIn Ads to bowiem narzędzie idealne nie tylko do sprzedaży, ale także do rekrutacji nowych pracowników czy efektywnego kreowania wizerunku marki.

Dodatkowo dla wielu firm LinkedIn Ads to ciągle nieodkryty ląd, na którym możesz się znaleźć przed konkurencją. Mimo ogromnej ilości użytkowników tego portalu, z jego możliwości wciąż nie zdaje sobie sprawy ogromna część reklamodawców. Teraz możesz zająć ich miejsce na szczycie i pokazać się w tym portalu jako pierwszy, przyciągając tysiące użytkowników, dla których reklamy na LinkedInie są zupełną nowością. Nasz kurs LinkedIn Ads może Ci to umożliwić – sprawdź nas i odkryj możliwości tego portalu!

Dlaczego warto postawić na reklamy LinkedIn Ads?

Wielu z Was zadaje sobie zapewne pytanie – po co w ogóle decydować się na szkolenie z LinkedIn Ads, gdy dookoła jest tyle bardziej rozpoznawalnych alternatyw? Reklamy LinkedIn mają ogromną siłę przebicia, która niekoniecznie kryje się w ilości zarejestrowanych kont – choć niewątpliwie jest to jedna z zalet tego portalu. Co zatem przemawia za tym, że warto jest promować się dzięki naszemu szkoleniu z LinkedIn Ads?

LinkedIn Ads – dlaczego szkolenie da Ci nowe możliwości?

 1. Wyspecjalizowane grono odbiorców. LinkedIn zrzesza głównie wysoko wyspecjalizowanych specjalistów, do których dotrzeć pomoże Ci nasze szkolenie Linkedin Ads.
 2. Mniejsze zagęszczenie reklam. Na największym światowym portalu dla profesjonalistów niewiele jest firm, które zajmują się generowaniem treści reklamowych w jego obrębie. Wybierając szkolenie LinkedIn Ads, możesz zatem być pierwszym z danej branży i wyprzedzić konkurencję w dotarciu do specjalistów, ekspertów i przyszłych partnerów biznesowych.
 3. Profesjonalne treści. Na LinkedInie próżno szukać karykaturalnych animacji czy podejrzanych reklam. Nie musisz się zatem obawiać, że Twoje treści promocyjne zostaną pominięte w gąszczu tego typu komunikatów.
Skip to content