+48 883 047 047
kontakt@educamp.pl

Kursy i Szkolenia Google Ads

Centrum Szkoleń Online

Jesteś właścicielem biznesu, który dopiero szuka swojego miejsca w internecie? Szukasz sposobu na efektywną promocję swojej firmy? A może chcesz podnieść swoje kwalifikacje, by zmienić bieg swojej kariery? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, nasze szkolenia z Google Ads są właśnie dla Ciebie. Dowiedz się więcej o ofercie!

Czym są Google Ads?

Google Ads to unikalna platforma do reklamy internetowej. Pozwala ona na zarządzanie reklamami danej firmy wyświetlającymi się w wynikach wyszukiwania w Google i na innych stronach współpracujących.

Reklamy Google Ads umożliwiają dopasowanie, skierowanie do konkretnej grupy odbiorców czy zamieszczeniu komunikatów promocyjnych w atrakcyjnych kanałach cechujących się wysoką konwersją. Dzięki temu pozwalają one na:

 • Zwiększenie ilości wejść na stronę
 • Poprawę konwersji
 • Zwiększyć liczbę zapytań ze strony użytkowników poszukujących Twoich usług.
 • Przyciągnięcie nowych czytelników.

W efekcie promowana strona może osiągać znacznie lepsze wyniki sprzedażowe i lepiej się skalować, rozrastając się w przyszłości jeszcze dynamiczniej. Szkolenia Google Ads to klucz do osiągnięcia takich właśnie efektów.

Dlaczego warto wybrać szkolenia z Google Ads?

Nasze szkolenia pomogą Ci wykorzystać potencjał Google Ads na korzyść Twojego biznesu czy kariery. Pozwolą Ci one poznać podstawy marketingu internetowego, które możesz przekuć w sukcesy. Dzięki naszym materiałom zamieszczonym online dowiesz się, jak obsługiwać tą platformę i jak dobierać jej opcje do swoich celów. Pokażemy Ci również, jak dopasowywać komunikaty do Twoich klientów i skutecznie zachęcać ich do podejmowania interakcji właśnie z Twoimi reklamami.

Co więcej, z naszą pomocą unikniesz często spotykanych błędów i nauczysz się, jak optymalizować swoje działania i oceniać je na podstawie dotychczasowych wyników kampanii. Poznasz również praktyczne przykłady działań, które pozwolą Ci szybko i skutecznie wdrożyć pokazane na naszym kursie umiejętności do Twojej firmy czy projektu. A to wszystko w wygodnej formie internetowego kursu Google Ads, który możesz ukończyć z dowolnego miejsca w wybranym przez Ciebie czasie.

O szkoleniu z Google Ads

Szkolenia z Google Ads przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Pozwalają one zdobyć wiedzę z zakresu praktycznego wykorzystania tego narzędzia i ją usystematyzować. To cenny argument dla pracownika zarówno na początku jego ścieżki kariery, jak i na jej rozdrożu.

Co ważne, kursy Google Ads są idealnym dodatkiem do niemal każdej branży. W internecie nie ma bowiem ograniczeń – znajdą się tam odbiorcy pracujący lub poszukujący usług ze wszystkich sektorów gospodarki. Z pomocą umiejętności, które z nami zdobędziesz, będziesz mógł odpowiedzieć na ich potrzeby i dotrzeć do ich z komunikatem, którego potrzebują.

Cele to jednak nie wszystko – nasze szkolenia Google Ads to przede wszystkim środki, które umożliwią Ci realizację Twoich założeń. Dzięki naszym kursom dowiesz się, jak:

 • stworzyć swoją pierwszą kampanię bez błędów czy innych czynników, które mogłyby negatywnie wpływać na jej odbiór
 • zarządzać działaniami w środowisku Google
 • dopasowywać kolejne opcje Google do specyfiki Twojej branży, przedsiębiorstwa czy innych celów
 • stale podnosić efektywność poprzez wypracowanie wysoki wskaźników efektywności
 • unikać powszechnych błędów i radzić sobie z tymi, które możesz napotkać w czasie kampanii.
 • Dopasować swoje komunikaty do użytkowników, którzy są Twoją grupą docelową.
 • Analizować wyniki działań i wykorzystywać je do optymalizacji ich kolejnych kroków.

Taki zestaw wiedzy w pigułce pomoże Ci zarówno rozpocząć działania z zakresu reklamy internetowej, jak i pogłębić je w odniesieniu do wybranej grupy docelowej.

Dla kogo przygotowujemy nasze szkolenia Google Ads?

Narzędzie Google Ads to uniwersalna platforma oferująca wiedzę przydatną w niemal każdym obszarze. Może ona zostać uniwersalnie wykorzystana zarówno w przypadku firm i sklepów działających stacjonarnie, jak i biznesów e-commerce opartych na stricte internetowych transakcjach. W związku z tym każdy, kto ma już lub planuje mieć do czynienia z reklamami online, z pewnością zyska na zapoznaniu się z naszymi materiałami.

Nasze szkolenia z Google Ads kierujemy do osób, które chcą:

 • Rozpocząć pracę z Google Ads na potrzeby własnej działalności i potrzebują solidnych podstaw.
 • Pogłębić i usystematyzować swoją wiedzę, a także rozszerzyć ją o dodatkowe wiadomości, w tym także te najnowsze.
 • Rozpocząć karierę w SEM lub szeroko pojętym marketingu internetowym.
 • Usprawnić reklamy online w swoim miejscu pracy lub w swoje firmie.
 • Opierać swoje działania na twardych danych.
 • Poznać metody precyzyjnego dotarcia do swoich klientów.
 • Znaleźć błędy w dotychczas prowadzonych działaniach i je wyeliminować.

Jeśli Twoim celem jest jeden z wymienionych wyżej punktów, nasze szkolenie z Google Ads jest dla Ciebie idealnym wyborem!

Dlaczego warto wybrać internetowe szkolenia z Google Ads?

Kursy Google Ads pozwalają na spojrzenie na biznes z zupełnie nowej perspektywy i przeniesienie go wprost do wirtualnego świata, w którym obracają się miliony klientów. Umiejętności zdobyte w czasie naszego szkolenia Google Ads to pakiet wiedzy idealny zarówno dla sklepów internetowych, jak i dla firm, które po prostu chcą dotrzeć do swoich klientów. Google Ads pomogą im w znalezieniu odbiorców wtedy, gdy potrzebują oni danych produktów i usług. Dzięki temu jest to narzędzie idealne do uzyskiwania szybkich rezultatów w postaci zwiększonej liczby konwersji.

Co więcej, szkolenia z Google Ads pomogą Ci od podstaw stworzyć kampanię, która spełni wszystkie wymagania Twoje i Twojej firmy. Dzięki tej platformie dopasujesz słowa kluczowe do swoich potrzeb, zaplanujesz budżet kampanii, wprowadzisz ją w życie i wreszcie przeanalizujesz uzyskane wyniki. Google Ads zapewnia kompleksową usługę, która – przy odrobinie wiedzy, którą chcemy się z Tobą podzielić – może przynieść spektakularne wyniki. Poznaj bliżej nasze szkolenia z Google Ads i sprawdź, jak mogą one pomóc Twojej karierze lub firmie!


 Jeśli masz tu do dodania jakieś tematy, to zapraszam do dopisywania kolejnych punktów 😊

Skip to content