+48 883 047 047
kontakt@educamp.pl

Szkolenia i kursy Facebook Ads

Szkolenia i kursy Facebook Ads. Marketing na Facebooku

Na Facebooku zarejestrowanych jest ponad 2,4 miliarda osób i ta liczba ciągle rośnie. Przynajmniej część tych konsumentów może stać się klientami Twojej firmy, czytelnikami Twojego bloga czy użytkownikami Twojej aplikacji. Szkolenia i kursy Facebook Ads mogą Ci pomóc szybko dotrzeć do tej grupy – pod warunkiem, że skorzystasz z wiedzy, jaką chcemy Ci przekazać. Jeśli szukasz kursów z marketingu internetowego to sprawdź ofertę EduCamp w zakresie: Szkoleń SEO, Kursów Linkedin oraz kursów Google Ads.

Czym są Facebook Ads?

Facebook Ads to dedykowane narzędzie stworzone przez twórców najpopularniejszego medium społecznościowego z myślą o reklamodawcach chętnych do wyświetlania swoich treści w tym właśnie kanale. Pozwala ono na wyświetlanie reklam nie tylko na Facebooku, ale także w Messengerze, na Instagramie i w sieci Audience Network.W efekcie jest to platforma, która pozwala firmom dotrzeć do ogromnej części światowej populacji z użyciem tylko jednego narzędzia.

Co ważne, Facebook Ads to narzędzie posiadające szerokie możliwości dopasowania reklam do preferencji i celów danej firmy. Można w nim starannie selekcjonować grupy odbiorców według licznych parametrów wyszczególnionych w obrębie platformy, takich jak lokalizacja, preferencje, zainteresowania czy wiek. Pozwala to na znaczącą poprawę współczynnika konwersji i optymalizację kosztową prowadzonej kampanii.

Tak precyzyjne kierowanie reklam umożliwia także budowanie wizerunku firmy i poprawę lojalności klientów, którzy z wykorzystaniem funkcjonalności Facebook Ads mogą regularnie otrzymywać informacje o nowościach z danego przedsiębiorstwa. To wszystko sprawia, że nasze szkolenia Google Ads to propozycja dla każdego – od profesjonalistów z dziedziny marketingu internetowego po właścicieli małych biznesów, którzy chcieliby osiągać jeszcze rezultaty w swojej pracy.

Co da Ci znajomość reklam Facebook Ads?

Media społecznościowe to potencjalne źródło gigantycznych dochodów. Ich osiągnięcie zależy tylko od tego, jak skutecznie przyciągniemy fanów i konsumentów zainteresowanych daną ofertą. Najcenniejszym narzędziem, które może w tym pomóc, jest właśnie Facebook Ads. To platforma, która w prosty i intuicyjny sposób umożliwia sterowanie kampaniami reklamowymi w obrębie tego medium społecznościowego.

Możliwości, które daje Facebook Ads, opierają się głównie na bardzo szczegółowym wytypowaniu grupy odbiorców, do których firma chce skierować przekaz. Odpowiedni dobór grupy docelowej sprawia, że tego rodzaju działania marketingowe są znacznie skuteczniejsze niż kolorowe banery czy – znacznie bardziej irytujące – wyskakujące okienka. Dogłębna znajomość tego narzędzia pozwoli Ci zatem trafiać dokładnie do tych klientów, na których Ci zależy – i którzy mogą przynieść korzyści dla Ciebie czy Twojej kariery. Nie ma tu mowy o strzelaniu w ciemno; kampanie Facebook Ads to precyzyjne narzędzie, które przy odpowiednim wykorzystaniu może prowadzić do spektakularnych efektów.

O szkoleniu z Facebook Ads

Nasz kurs Facebook Ads to propozycja zarówno dla osób zajmujących się zawodowo reklamami w social media, jak i dla tych, którzy dopiero chcą do tej grupy dołączyć. Oferujemy kompleksowe podejście do tematu kampanii na Facebooku, które zaowocuje w przyszłości doskonałymi wynikami. Nasz kurs Facebook Ads łączy bowiem w sobie absolutne podstawy tego narzędzia, jak i nieco bardziej zaawansowane zagadnienia, które przydadzą się średniozaawansowanym marketerom i użytkownikom.

Aby zrealizować Twoje cele, nasze szkolenie Facebook Ads obejmuje takie zagadnienia jak:

 • Tworzenie nowych kampanii i ustawianie ich parametrów
 • Dobieranie grupy docelowej kampanii na Facebooku
 • Optymalizacja kampanii Facebook Ads
 • Częściowa optymalizacja działań prowadzonych w reklamie w mediach społecznościowych
 • Wykorzystanie narzędzi analitycznych
 • Analiza i praktyczne wykorzystanie zebranych danych w prowadzeniu kampanii Facebook Ads.
 • Narzędzia zewnętrzne przydatne w działaniach reklamowych na Facebooku.

Z takim zestawem umiejętności będziesz mógł skutecznie poprowadzić kampanię od A do Z, by później cieszyć się z dobrych wyników, które również samodzielnie przeanalizujesz. Dodatkowo będziesz mógł także uniknąć popularnych błędów i cieszyć się lepszymi rezultatami już od pierwszej kampanii. Podzielimy się z Tobą także wiedzą dotyczącą jej dalszej optymalizacji i interpretacji wyników, które w dłuższej perspektywie pozwolą Ci osiągać cele jeszcze szybciej. To recepta na pewny sukces!

Co zyskasz, wybierając kursy Facebook Ads?

Kursy Facebook Ads dadzą Ci do ręki narzędzia, które pozwolą Ci dotrzeć do każdego z milionów użytkowników tej największej na świecie społecznościowej platformy. Decydując się na takie szkolenie z całą pewnością dowiesz się, jak odszukać swoich klientów i zaprezentować im się w możliwie jak najlepszy sposób. Facebook Ads mogą zatem nie tylko być nośnikiem informacji o Twojej ofercie, ale także potężnym narzędziem do napędzania sprzedaży w internetowych kanałach.

Co więcej, Facebook Ads pomogą Ci także zadbać o wizerunek Twojej firmy, a także pokazanie go tym, którzy nigdy wcześniej o niej nie słyszeli. Z pomocą licznych technik i metod, które zaprezentujemy na naszych warsztatach będziesz mógł kreować angażujące treści, tworzyć chwytające za oko oferty i zachęcać klientów do dalszych interakcji. Facebook Ads to zatem absolutna podstawa w angażowaniu odbiorców i zwiększaniu ich lojalności z każdym kolejnym postem – i z każdym kolejnym reklamowanym produktem.

Dla kogo jest nasz kurs Facebook Ads?

Jeśli chcesz:

 • Rozpocząć pracę jako social media specialist
 • Osiągać lepsze wyniki ze swoim fanpagem
 • Zdobyć nowych fanów
 • Przyciągnąć konkretne grupy klientów nastawione na zakup produktów
 • Skutecznie zareklamować swój biznes
 • Wykreować swój wizerunek i zacząć na nim zarabiać

…to kurs Facebook Ads jest właśnie dla Ciebie!

To proste: na nasze szkolenie z Facebook Ads zapraszamy wszystkie osoby, które chcą od kuchni poznać działanie kampanii w mediach społecznościowych. Początkującym proponujemy solidną porcję podstawowych informacji, które umożliwią szybkie i proste kontrolowanie działań reklamowych w obrębie Facebooka. Dla osób śreniozaawansowanych przygotowaliśmy natomiast najnowsze wiadomości z branży połączone z pogłębioną analizą opcji Facebook Ads, które przydadzą się nawet profesjonalistom.

Nasz kurs Facebook Google obejmuje szeroką gamę zagadnień, co sprawia, że nadaje się on niemal dla każdego. Dostarczana przez nas wiedza doskonale sprawdzi się w przypadku osób szukających swojej drogi zawodowej lub potrzebujących informacji o tej platformie do jej rozpoczęcia. Szkolenie Facebook Ads to idealne narzędzie do uzupełnienia wiedzy profesjonalnych marketerów innych specjalizacji lub dla osób z innych branż szukających świeżego spojrzenia na swoją strategię komunikacji. To również doskonała propozycja dla właścicieli małych i średnich firm, dla których media społecznościowe są jednym z najcenniejszych narzędzi do pozyskiwania nowych klientów.

Sprawdź nas już dziś, by zmienić swoją pracę już jutro!

Skip to content