+48 883 047 047
kontakt@educamp.pl

Kursy z Marketingu Internetowego

Indywidualne kursy z marketingu internetowego. Szkolenia dla firm

Szukasz kursów, które spełnią wszystkie oczekiwania? Nie interesują Cię zajęcia, które nie wniosą nic do Twojej kariery czy przedsiębiorstwa? A może szukasz idealnego sposobu na osiągnięcie sukcesu? Indywidualne kursy z marketingu internetowego do zatem perfekcyjna propozycja dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy ma to być kurs z jedną osobą, czy prezentacja dla całej firmy, mamy dla Ciebie coś specjalnego!

Poznaj marketing internetowy z nowej perspektywy

Marketing internetowy to niezwykle szeroka dziedzina, która oferuje równie nieprzebrane możliwości. Reklamy w wyszukiwarkach, SEO, banery czy content marketing to dopiero czubek góry lodowej, na którą prędzej czy później natrafi każda firma czy osoba profesjonalnie związana z jej prowadzeniem. Nie jest to jednak przeszkoda, której należy unikać – wręcz przeciwnie. Marketing internetowy to klucz to dalszego rozwoju firmy, kreowania jej wizerunku i zwiększania sprzedaży, a jego pominięcie może mieć konsekwencje mogące zachwiać danym przedsiębiorstwem w posadach.

Szkolenia z marketingu internetowego dla firm to zabójcza broń w świecie biznesu

A. Andrzejczyk 2021

Marketingiem zajmujemy się już od wielu lat i doskonale zdajemy sobie sprawę z jego znaczenia dla biznesu. Właśnie dlatego stworzyliśmy kurs z marketingu internetowego, które możemy dostosować do Twoich potrzeb, które pozwolą Ci dostrzec potencjał kanałów online i wykorzystać je na Twoją korzyść.

Jak powstają indywidualne szkolenia i kursy z marketingu internetowego?

Indywidualne kursy z marketingu internetowego powstają specjalnie dla Ciebie lub Twojej firmy – bez schematów, błędnych założeń i niedomówień. Każdy kurs dla firm powstaje od podstaw, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań klienta, niezależnie od tego, czym się on zajmuje. Dzięki temu masz pewność, że zawsze otrzymujesz szyty na miarę zestaw wiadomości.

Nasz proces przygotowania kursów prezentuje się następująco:

Brief – od niego wszystko się zaczyna. To zestaw pytań i zagadnień, na których najbardziej zależy Twojej firmie. Do sfinalizowania tego etapu prac będziemy potrzebować wszystkich informacji o Twojej firmie, jakie tylko możesz nam udostępnić. To właśnie na ich podstawie tworzymy treść szkolenia – wszystko po to, by dać Ci niezbędne narzędzia do dalszej pracy.

Definicja wyzwań. – wiemy już, jak wygląda Twoja firma i na czym najbardziej jej zależy. Teraz możemy dokładnie określić, jak sprostać wyzwaniom, które na nią czekają. Wykonamy dla Ciebie niezbędne analizy, by wskazać najważniejsze problemy, z jakimi się zmagasz i wskazać Ci ich rozwiązania.

Analiza kondycji firmy. – chcemy poznać Twoich pracowników i dowiedzieć się, jaka jest ich wiedza. Następnie porównujemy ich wiadomości i umiejętności z ustalonymi wcześniej wyzwaniami, celami Twojego przedsiębiorstwa i rynkowymi realiami, z którymi mamy do czynienia na co dzień. Weźmiemy także pod uwagę Twoją branżę i najnowsze trendy. Na tej podstawie dobieramy pozostałe elementy kursu z marketingu internetowego dla firm. Dzięki temu nie zaskoczą nas żadne luki w wiadomościach!

Analiza konkurencji. – Konkurencja stanowi niezbywalny element Twojego otoczenia rynkowego i codziennie wpływa na Twoje decyzje i działania. Twój konkurent znajdzie się pod naszą lupą. Sprawdzimy, jaki jest stan jego firmy w kontekście reklamy, a także znajdziemy jego słabe punkty, które możesz wykorzystać w swojej strategii marketingowej. Pokażemy Ci też, co możesz zrobić lepiej, by doścignąć najlepszych!

Dostosowanie prezentacji i materiałów. – Wiemy już wszystko o Twoich potrzebach – to moment, w których na nie odpowiadamy. Korzystamy z całej naszej wiedzy by pokazać Ci wszystko, czego potrzebujesz do osiągnięcia sukcesu.

Pełen zakres wiedzy w naszych szkoleniach z marketingu internetowego

Indywidualne kursy z marketingu internetowego to kompendium wiedzy, które pozwoli Ci poznać bliżej każdy z licznych działów marketingu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w promocji w kanałach online, więc możemy wprowadzić Cię w tajniki dziedzin takich jak:

  • SEO, czyli pozycjonowanie stron internetowych; z uwzględnieniem aspektów technicznych, Core Web Vitals, optymalizacji czy treści SEO.
  • Content marketing, w tym także sprzedażowy i wizerunkowy
  • Reklamy Google na stronach i w wyszukiwarkach
  • Kampanie w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram czy LinkedIn.

A to jedynie fragment możliwości. Naszą propozycję szkoleń z marketingu internetowego za każdym razem dopasujemy do wymagań Twoich i Twojego otoczenia rynkowego tak, aby dać Ci to, czego naprawdę potrzebujesz.

Kursy z marketingu internetowego – kto powinien je wybrać?

Kursy z marketingu internetowego to uniwersalne szkolenia, które powinna wybrać niemal każda osoba, która kiedykolwiek zetknęła się w swoim życiu zawodowym z tematem reklamy. Oferowana przez nas wiedza przydaje się bowiem nie tylko grafikom czy marketerom, ale także osobom odpowiedzialnym za zarządzanie procesami w firmie czy kreowanie nowych produktów. Kursy z marketingu internetowego pozwolą takim osobom poznać podstawy i poszerzyć swoją wiedzę o nowinki, które mogą korzystnie wpłynąć na realizację całych projektów.

Co więcej, nasze kursy z marketingu internetowego mogą także obejmować zagadnienia, które interesują w szczególności właśnie Twoją firmę. Indywidualne podejście, szczegółowa analiza problemów i zapoznanie się z pytaniami nurtującymi Twój zespół to ledwie kilka z wielu czynników, które pozwolą nam dostarczyć Ci informacji, na których najbardziej Ci zależy. Nasze indywidualne kursy z marketingu internetowego to kopalnia wiedzy, która pozostanie otwarta właśnie dla Twoich korzyści.

Szkolenia z marketingu internetowego – więcej niż wiedza

Szkolenia z marketingu internetowego dla firm to zabójcza broń w świecie biznesu – szczególnie w naszym wykonaniu. Nasze kursy indywidualne to coś więcej niż wiedza; to przede wszystkim inspiracja i narzędzia, których potrzebujesz, by wyprzedzić konkurencję. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego warto nas wybrać. Naszą dumą jest także:

Najnowsza wiedza – nigdy nie zostajemy w tyle i sprawiamy, że nasi słuchacze mogą również przenieść się na pierwsze miejsca! Śledzimy wiadomości z branży, aktualizacje i badania, więc zawsze mamy najświeższe informacje. Nigdy nie wypadamy z obiegu, codziennie pozyskujemy nowe informacje i testujemy nowe narzędzia tak, aby wyposażyć Cię w wiadomości, które dadzą Ci realną przewagę w świecie internetowego biznesu.

Indywidualnego podejścia – wiemy, czego chcesz i dokładnie to Ci zaoferujemy – bez zbędnych godzin spędzonych na nudnych wykładach! Każdy nasz kurs z marketingu internetowego jest poprzedzony szczegółowym wywiadem, który pozwoli nam lepiej dostrzec Twoje priorytety i na nie odpowiedzieć. Dzięki temu otrzymujesz szyty na miarę pakiet wiadomości, które przydadzą Ci się podczas rozwiązywania realnych problemów.

Lata doświadczenia – kursy z marketingu internetowego dla firm to dla nas nie pierwszyzna. Działamy na rynku od wielu lat, znamy jego realia i potrafimy je dopasować do Twojego biznesu tak, aby zamienić je w sukces. Wiemy o reklamie wszystko – i wiemy, jak przekazać tą wiedzę.

Jesteśmy dokładnie tym, czego szukasz? Zapraszamy do kontaktu! Wybierasz kursy z marketingu internetowego w pełni dopasowane do Twoich potrzeb.

Dlaczego warto wybrać szkolenia z marketingu internetowego?

Szkolenia z marketingu internetowego to zbiór wiedzy, której nie znajdziesz w sieci czy na studiach. Co więcej, są one pełnym kompendium informacji, które są niezbędne do funkcjonowania firmy w dzisiejszym świecie – w końcu zdecydowana większość z nas poszukuje różnorodnych informacji w internecie. Bez szkolenia z marketingu internetowego Twoja firma nie będzie miała okazji pozyskać takich klientów!

Szkolenia z marketingu internetowego a konkurencja

Szkolenia z marketingu internetowego to także sposób na zdobycie przewagi nad konkurencją. Wiele małych i średnich firm wciąż nie dysponuje specjalistami ds. marketingu internetowego czy własnymi działami specjalizującymi się w reklamie. W związku z tym szkolenie z marketingu internetowego może dać Ci narzędzia, których potrzebujesz, by zostawić w tyle podobne biznesy z Twojej okolicy, a nawet z całego kraju!

Skip to content